Agent Nieruchomości

entrepreneur-working-on-his-macbook-picjumbo-com

Opis stanowiska

Jesteś ambitną i nie bojącą się nowych wyzwań osobą? Dołącz do drużyny rozwojowych i ukierunkowanych na wyniki profesjonalistów, będących liderami w branży od ponad 20 lat.

Profesjonalne środowisko

W Kruk Nieruchomości stawiamy na jakość naszych usług. Nasi agenci należą do najlepiej wyszkolonych, rozumiejących indywidualne potrzeby klienta, ale także nieustannie dążących do polepszania oferty i usługi obrotu nieruchomościami. Zostań jednym z nich i wzbogać nas o swoją osobowość. Nasze biuro ceni różnorodność i wielobranżowe doświadczenie, dlatego nie wahaj się aplikując- to właśnie Ty możesz zostać naszym nowym agentem.

Wymagane umiejętności i doświadczenie

Na pewno jesteś osobą z wielkim talentem handlowca. Pozycja agenta nieruchomości będzie wymagała od Ciebie zaangażowania i wykorzystania wszystkich możliwości do jak najlepszej obsługi naszych klientów. Cenimy sobie profesjonalizm i własną inwencję oraz zaangażowanie.  Wcześniejsze doświadczenie w obrocie nieruchomościami jest mile widziane, jednak nie jest sztywnym wymogiem. Każdy dołączający do naszej firmy zostaje przeszkolony przez naszych najlepszych agentów.

Zainteresowany?
Wyślij aplikację na adres: annakruk@kruk.net.pl
Jeżeli masz jakieś pytania co do stanowiska, z chęcią na nie odpowiemy.
Zadzwoń do nas na numer: 694 444 000