Typ: Sprzedaż
Kategoria: Lokal

Opis

Sosnówka-mała miejscowość położona u podnóża Karkonoszy 12km od Jeleniej Góry , 6km od Karpacza , położona na wysokości 370m.n.p.m do 720m.n.p.m nad pięknym zalewem. Z jednej strony góry , z drugiej strony zalew. Do sprzedaży ośrodek wczasowo-kolonijny , na który składa się dwukondygnacyjny budynek położony na 4000mkw działce , ogrodzonej, pełnej zieleni z widokiem na zalew. Na działce znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko, miejsce na ognisko. Obiekt posiada 65 miejsc noclegowych w pokojach 3-,4-,5-, osobowych (część z natryskami) , pozostałe natryski iwc na piętrze.
W obiekcie stołówka z domowa kuchnią, sala TV SAT, sala dyskotwkowa, sala do prowadzenia zajęć, stół ping-pongowy , stół bilardowy , kawiarnia dostępna z budynku oraz z ulicy, duży zadaszony taras.
Do nieruchomości należy również osobny dom - mieszkanie dla włwścicieli , składające się z 3 pokoi, kuchni ,łazienki oraz biura. Na posesji znajduje się również budynek dwukondygnacyjny przeznaczony dla letnich turystów. Cały obiekt jest inwestycją dochodową.
Sosnówka to osada zamieszkała przez 1000 mieszkańców, rozciąga się wzdłuż potoku Sośniak. W miejscowości sa dwa kościoły, Dobre Żródło (668m.n.p.m) położone na zboczu Grabowca. Oprócz zbiornika Sosnówka, wodną, atrakcyjną miejscowości jest niedawno założony kompleks stawów rybnych wraz ze smażalnią ryb oraz dwa domy w stylu tyrolskim.

Kontakt z pośrednikiem
Anna Kruk
693-444-777
annakruk@kruk.net.pl
Kruk Nieruchomości
Licencja nr 1007
Ogrzewanie: co tradycyjne
Uzbrojenie: e+w+k+g

Zapytaj o ofertę

Agent: Anna Kruk
Adres e-mail: annakruk@kruk.net.pl
Tel. kom.: 693 444 000